MAROSH - Festival Skaly | 30.8 - 1.9.2019 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 30.8. - 1.9. 2019

Kúpiť lístky

Marosh sa začal mixovaniu tanečnej hudby venovať v roku 1998, zakladá školské rádio a tlačí spolužiakom do uší „lepšiu“ muziku. V miešaní skladieb sa postupne zdokonaľuje a v tomto období sa dostáva k prvému kontaktu s vinylom. Píše sa rok 1999, jeho štýl je techno a s tým vyráža do ulíc Žiliny netušiac, že o trinásť rokov neskôr odohrá svoj set v klube Ministry Of Sound v Londýne.

Prelomový sa stáva rok 2000, keď sa vďaka rádiovej relácií EXTAZA dostaví do legendami opradeného Guru klubu na workshop. Tu dostáva vďaka Stereodisco Djs možnosť ukázať, čo natrénoval. Dostáva sa na štvrtkové Guru večierky a zoznámenie sa s Milozzone ho posúva na Reaction Control. Akcia sa koná v klube Astrál a stáva sa jeho prvou oficiálnou párty. Spolu s Milozzone zorganizujú ďalších osemnásť pokračovaní a RC sa stáva najznámejšia techno akcia severného Slovenska. V rokoch 2006 až 2007 pôsobí Marosh ako program manager v žilinských kluboch Guru a StreetClub, kde s jeho pomocou ožíva akcia Technozhluk.

Marosh sa momentálne pohybuje niekde medzi minimal – techhouse až techno. Má v obľube warm-upové sety a aj prime-time vždy poteší. Svoje tracky vydáva digitálne a umiestnené sú na domácich aj zahraničných labeloch. Track „Flou“ z „Flou EP“ vyšiel aj na vinyle v rámci projektu Vinylized s poradovým číslom dva. Ako promotér dal v Žiline a okolí život niekoľkým projektom – ElechtroChatowica, Technozhluk, SummerBeat, Restart, dj zoskupenie FOUR a najnovšie od januára 2018 event pod názvom PLAY..

PLAY. je nový house-minimal-techhouse projekt v priestoroch Acafe Čadca, kde spolu s hosťami mixujú elektronickú muziku prevažne z vinylov.