L Plus - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

L Plus

L Plus s drum and bassom začal 1998-om, a odvtedy už síce ušlo veľa vody, ale čo je dôležitelšie, aj veľa parties a festivalov, ktoré ukázali, že tento dnb DJ a producent vie čo robí, a to čo robí, robí naozaj dobre.

Ako študent architektúry si s Bisleym a Destroyahom založili Trademark crew, kde fungovali takmer 2 roky a v klube DUNA založili dnb štvrtky. V roku 2002 potom s VJ Sick rozbehli multimediálnu crew SIGNAII, ktorá beží dodnes, a pod názvom SIGNAII_FM šíri dnb beaty aj vo svojom autorskom programe na Rádiu_FM.

Rok 2002 tiež priniesol L Plusov prvý vinyl a jeho skladby sa začali objavovať v playlistoch top UK producentov, Dj-ov a rádiách. Koncom roka 2007 mu vo vydavateľstve Viper vyšla skladba Middle East Sun, ktorá bola celé dva týždne na prvom mieste v rebríčku predajnosti. 

Jeho meno aj reputácia sa začali šíríť dnb priestorom ako lavína, jeho tracky sa stávajú celosvetevo známymi, spolupracuje s veľkými menami žánru a jeho hudba sa hrá na BBC Radio1, 1Xtra, Ministry of Sound, KissFM, UKF, Liquicity, etc.

V roku 2011 začína vydávať pod Technique Recordings / Worldwide Audio Recordings. Rok 2012 začal kolaboráciou s Erb N Dubom s názvom Replica, nasledovali Gas Grenade a Catastrophe feat. Shaz Sparks, remixy Crissy Criss’s Let Go a John B’s Lightspeed.

 

L Plus nelení, vydáva ďalšie úspešné EP, singlom Faces sa dostáva do rebríčka top 10ky na svetových DJ portáloch, umiestňuje sa vo svetových dnb rebríčkoch a tvorí čo to dá.

Jeho energickú šou, silné basové linky a strhujúcu atmosféru si poďte vychutnať aj vy a uvidíte, že to bude legendárna párty na ktorú sa tak skoro nezabúda.