Dj Gala - Festival Skaly | 30.8 - 1.9.2019 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 30.8. - 1.9. 2019

Kúpiť lístky

Ďalším hosťom je rodák z Galanty Dj Gala, ktorý sa mixovaniu platní venuje od roku 1997 a o tri roky neskôr sa stáva rezidentom Metro klubu Šaľa. Pod jeho vedením spolu s kolegom dj Sheka organizujú techno akcie „WARDZ“ a od roku 2004 „W“. V tom istom roku spolu s dj Unix organizoval Open Air Industry na štadióne v Galante a podobná spolupráca s pánom PMC dala vzniknúť aj letnému open air Sunflower.

Od začiatku kariéry hrá výlučne z gramofónov, jeho sety sú improvizované, ale na parkete plne funkčné a rozhodne nečakajte monotónnosť. To, že vie namiešať tú správnu atmosféru dokazujú aj jeho vystúpenia v Dubline, nemeckom Magdeburgu či v Maďarsku na Harkaspace Open Air. Hrania v Čechách samozrejme nechýbajú. Zdieľal stage s mnohými hviezdami domácej a zahraničnej techno scény. Spomenúť môžeme aspoň niekoľko borcov… MARCO BAILEY, REGIS, DAMON WILD, JAMIE BISSMIRE, FANNON FLOWERS, CHRISTIAN WUNSCH, JOHAN BACTO, JON HUSSEY, BOLD, PELACHA, FELIPE, SVEN HANKE, ELEX RED, THOMAS SCHNEIDER, CASSA, JAY CORTEZ, LADIDA, SCHIMEK, DEE GREGG, KAISER SOZE, AGENT, IGOR PATAKY a to som bol stručný.

Jeho najnovší projekt má názov EAT MY TECHNO a je to značka, ktorá prezentuje nový aj starý techno sound v jednom „balíčku“.