Derma - Festival Skaly | 30.8 - 1.9.2019 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 30.8. - 1.9. 2019

Kúpiť lístky

Ostrieľaný techno dj, zakladateľ žilinského eventu Technozhluk a neodmysliteľná súčasť klubovej scény severného Slovenska.

Na scene je už od roku 1994 a podobne, ako mnohí, bola j on ovplyvnený acid housom, ktorý naštartoval vznik elektronickej hudobnej scény nielen na slovensku ale prakticky na celom svete.

Spolu s Griningom organizoval prvé house party v Žiline, po úvodných malých klubových akciách zorganizoval aj niekoľko väčších, na ktorých nechýbali vtedajší priekopníci techna a prví dji, ktorí hrali z vinylov štýly, vtedy ešte často zaradzované pod jednotné označenie house.

Sám bol touto hudbou ovplyvnený a začal si kupovať prvé platne a techniku, takže popri organizácii párty sa z neho stal osvedčený techno dj, ktorý sa za gramofónmi pohybuje už mnoho rokov.

Párty pod jeho vedením sa robili najmä v legendárnom BM-klube a Krytej Strelnici. Na väčšine z nich sa postaral aj o support svojím djským hosťom a vďaka pozitívnej odozve hosťoval ako dj v kluboch Select (Brno), Bašta (Bardejov) či Guru (Žilina).

V súčasnosti sa venuje prevažne hraniu a ako člen žilinského zoskupenia FOUR prispel aj k vzniku nových akcií ElechtroChatowica alebo Restart.

Obľúbené labely: Tsunami, Sheep, Theory, Drumcode.

Zdroj: FOUR