DASH - Festival Skaly | 30.8 - 1.9.2019 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 30.8. - 1.9. 2019

Kúpiť lístky

Dušo Dash je člen a zakladateľ djského zoskupenia Stereodisco, ktoré založili Dash a Mishek v roku 1999 a pod hlavičkou ktorého sa obaja prezentujú až doteraz.

Dušo má hudobný záber širší a pohybuje sa v štýloch od deep house cez minimal až po techno, špeciálne sa objavuje aj na chill-out a lounge akciách. Charakteristickým prvkom jeho hrania a zvuku je i to, že hrá výhradne z vinylov a neustále starostlivo hľadá a vyberá kvalitnú hudbu v record shopoch v rôznych kútoch sveta.

Jeho sety ste mali možnosť zachytiť vo vysielaní českých a slovenských rádiových relácií zameraných na elektronickú hudbu na Fun rádiu, Rock-FM alebo Radio-1 Praha, hral vo vačšine klubov na Slovensku, hosťoval v kluboch v Čechách a Poľsku ako bratislavský U-Club, košický Arsenal, pražské Roxy alebo krakovský Kameleon. Hosťom bol aj na viacerých hudobných festivaloch zahŕňajúc Doubledecker, Sunshine Celebration, Metropolis či waršavskú Wislostradu a v súčasnosti stojí za večerom Deeper Sounds Of House, ktorý sa už tretí rok objavuje na žilinskej klubovej scéne.