Cockroach - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Cockroach

Neurofunkový nadšenec z Dolného Kubína, momentálne žijúci v Prahe, stál za playermi po prvýkrát na začiatku roka 2015. O štyri mesiace neskôr už stál za nimi na párty, presnejšie Dirty Bass v Martine. Zamiloval sa nielen do hudby či krásnych žien, no hlavne do atmosféry a energie, ktorá týmito akciami prúdi a tak veľmi rád pomáhal práve pri jej organizácii. Po rozprúdení scény vyhraním contestov ako BASS 100 s Bad Company, Memtrix, YMB a Sinister Souls alebo Eatbrain night na Slovensku, sa ho rozhodla pod svoje temné krídla zobrať Drumatch crew. Chvíľku na to so skupinkou kamarátov začali organizovať vlastné párty v ich domovine – Dolnom Kubíne, nazývané Toxicbass. Na začiatku to bola len lokálna párty pre ľudí z okolia, no teraz si tam môže človek užiť zahraničného headlinera skoro každú akciu. Od týchto čias sa vypracoval a podporoval veľa mien, ktoré sám obdivuje. Sú to Pythius, Current Value, Agressor Bunx, Merikan, Disprove, Maztek, Disphonia, Dean Rodell, Volatile Cycle, Akov, Nymfo, Bowsar alebo TR Tactics

Cockroachovi sa podarilo umiestniť aj v top 10 v jeho doposiaľ najväčšiom conteste – celosvetový Eatbrain contest v Budapešti organizovaný týmto labelom v spolupráci s Bladerunnerz. Zahral si už aj na najväčšiom slovenskom drum and bass festivale – Trident festival. Najväčší prevrat v jeho DJ kariére nastal, keď dostal ponuku byť jeden z rezidentov Methlab SK, ktorých je teraz hrdo súčasťou. Okrem poskakovania za technikou vie byť aj celkom slušný stage manažér, čo dokázal na hlavnom stagi na Fourtune festivale kde vystupovali mená ako Katharsys, Zardonic, Switch Technique, Sinister Souls, Lucio De Rimanez alebo Freqax.

Zakladá si na hraní trackov ktoré nepočuť na každej jednej párty alebo o nich ešte nevieš. Jeho hudobná knižnica sa rozlieha od deepovejších sfér až po tvrdé náklady, no čo vždy môžete zaručene očakávať je kvalitný neurofunk, do ktorého šli poctivé hodiny hľadania čo najlepších a „najhustejších“ trackov. Nikdy nečakaj rovnaký set, freestyle je jeho druhé meno a každé jeho vystúpenie jedinečný zážitok.