BSA - Festival Skaly | 30.8 - 1.9.2019 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 30.8. - 1.9. 2019

Kúpiť lístky

Hudobné alter ego portugalského producenta Miguela Bernarda, ktoré sa zrodilo z jeho vášne pre elektronickú hudbu, ktorú kombinuje s rýchlym a rytmickým DNB.

Hrať začal na vinyloch v mestách ako Braga a Porto. Okrem toho kládol dôraz aj na samotnú produkciu, dôležité bolo pre ňho robiť veci naživo.

Rokmi si vytvára svoj zvuk a vydáva prvé solo EP pod portugálskym DNB labelom Yellow-Stripe Recordings. Neskôr prichádzajú ďalšie EP aj pod ďalšími väčšími labelmi ako Yellow Stripe, PRSPCT, Mindocracy, Culture Assault, Harder & Louder  a mnohí ďalší.

Počas tohto obdobia, ako člen Yellow Stripe Crew, hral na takmer každej akcii v Portugalsku, hral s najväčšími menami DNB, crossbreed a hardcore scény. Mnohé skladby, ktoré BSA produkoval, sú dnes už považované za klasiku vo svojom žánri. Patria medzi ne napríklad skladby ako “Dream On”, “Clubwalker”, “Femme Fatale” a “Give me your love”.

Hudobná identita BSA je spoznateľná podľa jemu vlastných hudobných prvkov kombinovaných s “dark and heavy” zvukom, je obľúbený po celom svete a teraz už nechýba na žiadnom poriadnom podujatí v celej Európe.