Prvá vlna umelcov - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Prvá vlna umelcov

Tak, po nekonečnej dobe dávame na známosť prvé mená. Takže tento rok sa môžeš preveľmi tešiť na klasiku overenú rokmi. Baviť ťa bude Puding pani Elvisovej. Kapela vznikla v Košiciach, na konte má štyri albumy a mnoho ocenení ako koncertná kapela roka, za album roka, ceny za singel roka, ich hity sa držali mnohé týždne na prvých miestach v hitparádach. Viac o kapele zistíš tu.

Ďalšia z kategórie “overené rokmi” je Hudba z Marsu. Nadpozemská kapela lieta po orbite už 22 rokov, vznikla v Trnave a na konte má 6 albumov. Zlomový album Trávnice, v mnohých magazínoch titulovaný ako Album roka, predbehol dobu minimálne o dekádu, lebo chalani už vtedy nadčasovo spojili folklór a poprock. O kapele zistíš viac tu.

Na doprovodnom “béčkovom stejdži” ti náladu určite urobia baby zo žilinskej kapely Wasted Strings. Je to päť mladých báb, ktoré ti ponúknu dávku rocku. Vlastná tvorba aj obľúbené covery sú to, čo od nich isto dostaneš. Viac o nich zistíš tu.

Jemnosť, étericky hlas, príjemná hudba…to je Blanch z Čadce. Vznikla ako sólo projekt, teraz sú kapela, ktorá tento rok získala nominácie v Radio_Head Awards ako Objav roka a Skladba roka. Viac info tu.

Ďalší stage ti ponúkne všetko, čo tvoje tanečné ja potrebuje. Svoje veci predvedie Rh+, ktorý sa predviedol na Skalách už minulý rok. Viac si prečítaj tu.

Ďalšie známe meno je Sample Lee, DJ a producent formácie Natty Youth Sound, ktorý nechýbal na žiadnej významnej party. Viac info o ňom tu.

Tripologic, mladá star z prešovského gheta, ktorého meno pozná tiež mnoho nadšencov. Ak sa ešte dobre nepoznáte, viac info zistíš tu.

Prichádza z Bratislavy, funguje už od 90-tych rokov, je vášnivým zberateľom platní a volá sa Dj Lion Dee. Ak chceš vedieť viac, klikaj sem.

Posledným menom z prvej vlny mien je mladý Dj Duck my Sick, ktorý si zahral na Skalách minulý rok ako víťaz contestu a tento rok už ako časť dj-skej partie. Viac info o ňom tu.