Na festival Skaly 2019 aj s deťmi! - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Na festival Skaly 2019 aj s deťmi!

Príďte sa rozlúčiť s letom na festival Skaly na Slnečných Skalách pri Žiline. Čaká vás bohatý hudobný program, bohatý sprievodny program, ktorý zabaví aj vašich drobcov, kopec stánkov s dobrým jedlom, s dobrým pitím a s krásnymi hand-made výrobkami.

Z hudobnej produkcie sa môžete tešiť na 4 scény, kde za zmienku určite stoja mená ako Korben Dallas, Billy Barman, Gleb, Puding Pani Elvisovej, Medial Banana, Hudba z Marsu, Znouzectnost či Tomáš Hafner.

Ak ste skôr tanečné typy, určite vás poteší DNB a Tech/House Stage, kde vystúpia známi DJ ako Misanthrop, BSA, A-Cray, Cockroach, Drahosh, Grining a mnoho ďalších.

Tento rok vás radi privítame aj s vašimi drobcami. Do 12 rokov majú deti vstup zdarma a ak by ste mali záujem ísť s deťmi len na denný program, máme aj špeciálny denný lístok za 8€. Cez deň vám náladu spraví folklórna muzika, konkrétne Heligonkári, Terchovská muzika spod Sokolia, skvelá Dora, užiť si môžete divadlo, s príjemnymi slečnami si na workshopoch ušiť vrecúška, dať zapliesť vrkoče, urobiť obrázky z piesku, namaľovať svoju vlastnú Skalu, vytvoriť svoju vlastnú pixelovú mozaiku, bude maľovanie na tvár, bubnovačka, opekačka s deťmi, súťaž o drobné ceny pre radosť a samozrejmosťou je diplom :)…

Tak určite neváhajte a rozlúčte sa s letom ako sa patrí 🙂