Vuhúúú, máme dátum, máme web - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Vuhúúú, máme dátum, máme web

Tak kamoši, veľa sme sa pohrávali so zmenou termínu, porovnávali, kedy a kde v lete sa konajú aké akcie, ale osud to zariadil tak, že si nechávame parádny posledný prázdninový víkend, aby sme si všetci rozlúčku s letom užili a to na pánov!

Tento rok nám začiatok vychádza na piatok 30. augusta a session ukončíme sviatočným 1. septembrom (takže si riadne checknite busy, inak budete s nami upratovať areál).

Takže, je očividné, že dátum festivalu nie je až takým prekvapením, ani moc novinkou, na feste ostávajú aj naďalej tri pódia. Bude hlavný Áčkový stage, ako inak, multižánrový. Novinkou bude ale Béčkový stage, ktorý bude doprovodný k hlavnému a taktiež bude multižánrový. Ostane aj stage, pri ktorom si užiješ parádnych DJ-ov a môžeš krepčiť do rána. Ďalšia novinka bude potulná čajovňa, v ktorej budú taktiež vystúpenia a nielen hudobného charakteru! Jo…a mal by byť futbálek. A rovno si dáme turnaj. Takže ak všetko výjde ako má, zahráme aj stolný futbal!

Ozaj a máme nový web a nové logo. Krásne? 🙂 A…hm…to sú asi zatiaľ všetky zverejniteľné novinky..

Ešte vlastne zverejníme poďakovanie fotografovi alesco.cz, že nám daroval foto, na ktorej stojí naša grafika! Takže Honza, ďakujeme moc.