Druhá vlna umelcov je tu! - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Druhá vlna umelcov je tu!

Druhá vlna umelcov je tu a ty sa môžeš tešit napríklad na chalanov zo skupiny Grow up! alebo pop-punrockových Jamming with the devil.

Na ľudovú nôtu si môžeš zakrepčiť s kapelou Dora, punku chtivých zase určite poteší jedna z najznámejších plzenských kapiel – Znouzecnost.

Krv v žilách ti rozprúdia a parádnu náladičku ti určite spravia páni z Mr. Teddy and the Sidekicks a chalani z kapely Ja, ty a Rolo.

A aby tých žánrov nebolo málo, máme pre teba príval DJ-ov z celého Slovenska: mix sub žánrov drum’n’basu a hardcoru ti predvedie Crossdreed, parádny mix liquid, deep a jump up má pre teba pripravený Steph.

K nim sa pripojí mladá krv slovenského DJ-ingu Deepthonic, neurofunkový nadšenec z Dolného Kubína Cockroach a šikovné mixovanie tiež predvedie Jake Sick.

Prísť pozrieť sa ti určite oplatí aj na ostrieľaného techno dj-a Derma a svižné, živé, energické a rázne beaty, ktoré ti zahrá SIKI.

Industriálne a hypnotické zvuky má pre teba pripravené Pace to P.M. a svoju kreativitu predvedie Mith White, ktorý stojí za mixpultom už od roku 1992.

Zvuk pravých a nefalšovaných vinylových dosiek ti predvedie Drahosh. Príde k nám aj GRINING, ktorý patrí k pionierom scény a ktorý začal tvarovať clubberov ešte v čase, keď sa im hovorilo ravers a v rádiu sa cestou na party vypekalo The Prodigy.

Pokojnejšie vody tanečnej hudby prinesie Martini, beat NeuroFunku a rytmické tempo deep Drum and bassu predvedie Sanx.

A pokiaľ ťa zaujíma aj prvá vlna umelcov, nájdeš ju tu.

A ak už teraz vieš, že tento výber je niečo presne pre teba, neváhaj kúpiť výhodné vstupenky v predpredaji.