Dámy a páni, lístky sú v predaji - Festival Skaly | 28.-30.8.2020 - Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Dámy a páni, lístky sú v predaji

Na, konečne sme rozmrzli a spúšťame predpredaj prvej lístkovej vlny. Ak chceš ušetriť nejaký peniaz a odložiť si ho trebárs na nejakú wafľu, pivenko aj inú šmakocinku, tak šikovno klikaj sem a nakúp lístok za 19€.

Už teraz upozorňujem, že týchto lístkov je v predaji len 100, tak radšej to neodkladaj, lebo na wafľu budeš musieť zarobiť navyše!

Ak sa ale teda rozhodneš to nestihnúť, lebo si váhavý a lístky sú preč, rozhodli sme sa, že ešte trošku lístkov dáme lacnejších. Takže ak nestihneš kúpiť za 19€, môžeš kúpiť za 24€ a ešte furt na wafľu aj pivko ostane. ALE…aj tu bude počet lístkov obmedzený, len si ešte premyslíme, jak veľmi 🙂

Ak ti ujde prvá aj druhá vlna lístkov, musíš na wafľu zarobiť alebo požičať od mamy a lístky ťa počkajú tie za plnú sumu, ktorá bude 30€. Na mieste za lístok zaplatíš 35€.

ZŤP lístok výjde na 24€, ZŤP-S je 30€ (sprievod to má zadarmenko) a pozor, novinka, na mieste bude možné zakúpiť aj čosi ako denný lístok, ak chceš zobrať deti, zaujúkať na folklóre a večer ich uložiť už pekne spať 🙂

Ostatné veci zase časom, teraz treba myslieť na to, že lacnejších lístkov v predaji málo, takže čím skôr kúpiš, tým lepšie pre teba a tvoje wafle.