Doprava a ubytovanie

Ubytovanie

Pre stanovania chtivých návštevníkov je tu Kemp Slnečné Skaly, pod ktorého záštitou je stanovanie aj parkovanie tento rok, takže je spoplatnené podľa ich aktuálneho kempového cenníka.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte samotný kemp slnecneskalycamp@gmail.com alebo na čísle +421 903 982 233 alebo na ich FB stránke.

Doprava

Pokiaľ sa chystáte na festival vlastným autom, dovoľujeme si vás upozorniť, že aj tento rok si parkovanie rieši kemp Slnečné Skaly, preto pre prípadné info je potrebné kontaktovať samotný kemp +421 903 982 233 alebo slnecneskalycamp@gmail.com alebo na ich FB profile.
V aute neodporúčame nechávať žiadne doklady ani cennosti.

Ak sa chystáte autobusom, odporučili by sme zastávky Turie – Rázcestie alebo Raj. Teplice, Poluvsie – Rázcestie a ostatné si už treba odšľapať ku kempu ( je to zhruba 10-15 minút a z Poluvsia je to bezpečnejšie, nakoľko viete prejsť od obce popri ceste popod les po chodníčku).

Zo Žiliny autobusy chodia často, cez pracovné dni je to aj niekoľkokrát do hodiny, cez víkend už menej, ale stále je dostupnosť veľmi dobrá. Z ostatných smerov je to slabšie ako zo Žiliny, ale všetko si nájdete na cp.sk.

Využiť tiež môžete aj vlakovú dopravu a prísť k nám “Rajeckou Ančou”, ktorá v piatok poobede ide raz za hodinu, cez víkend každé dve a zástavky sú buď Porúbka alebo Poluvsie (v tomto prípade je ale Porúbka bližšie ku kempu).

Čo sa týka cesty z areálu, je potrebné si pozrieť spoje podľa cp.sk alebo využiť služby TAXI služieb, ktorých čísla nájdete v areáli festivalu, prípadne si stiahnite do mobilu appku BOLT.