Ubytovanie

Pre stanovania chtivých návštevníkov je tu Kemp Slnečné Skaly, pod ktorého záštitou je stanovanie aj parkovanie tento rok, takže je spoplatnené podľa ich aktuálneho kempového cenníka.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte samotný kemp slnecneskalycamp@gmail.com alebo na čísle +421 903 982 233 alebo na ich FB stránke.

Doprava

Pokiaľ sa chystáte na festival vlastným autom, dovoľujeme si vás upozorniť, že tento rok si parkovanie rieši kemp Slnečné Skaly, preto pre prípadné info je potrebné kontaktovať samotný kemp +421 903 982 233 alebo slnecneskalycamp@gmail.com alebo na ich FB profile. V aute neodporúčame nechávať žiadne doklady ani cennosti.

Ak sa chystáte autobusom, odporučili by sme zastávky Turie – Rázcestie alebo Raj. Teplice, Poluvsie – Rázcestie a ostatné si už treba odšľapať ku kempu ( je to nejakých 10-15 minút a z Poluvsia je to bezpečnejšie, nakoľko viete prejsť od obce popri ceste popod les)

Zo Žiliny autobusy chodia často, cez pracovné dni je to aj niekoľkokrát do hodiny, cez víkend už menej, ale stále je dostupnosť veľmi dobrá. Z ostatných smerov je to slabšie ako zo Žiliny, ale všetko si nájdete na cp.sk.

Využiť tiež môžete aj vlakovú dopravu a prísť k nám “Rajeckou Ančou”, ktorá v piatok poobede ide raz za hodinu, cez víkend každé dve a zástavky sú buď Porúbka alebo Poluvsie (v tomto prípade je ale Porúbka bližšie ku kempu).

Čo sa týka cesty z areálu, dostupné budú aj zvýhodnené taxíky (cena Skaly – Žilina, žel. st. – 14,5€, Skaly – ostatné – 1,5€/km), ktoré budú pripravené pre účastníkov festivalu. Ak potrebujete taxi zo žel. alebo aut. stanice priamo na festival, táto taxislužba vám garantuje cenu 14,5€. K dispozícii je aj 6+1 miestne auto. Taxislužbu môžete kontaktovať na čísle 0908 910 910. FB: UK TAXI

Pre prípad ich vyťaženosti budú k dispozícii aj telefónne čísla iných taxislužieb.