Info - Festival Skaly | August 2021, Slnečné Skaly, Rajecké Teplice

Festival Skaly - Rajecké Teplice, Slnečné Skaly, 28.8. - 30.8. 2020

Kúpiť lístky

Info

Všeobecné informácie


Areál, ktorého súčasťou je aj stanové mestečko, sa otvorí v piatok 28.8. o 12:00 (aby sa návštevníci mohli ubytovať), samotná festivalová časť bude otvorená od 14:00 až do skončenia programu o 06:00. V sobotu areál otvoríme o 10:00 a skončíme taktiež o 06:00. Po skončení programu sa festivalový areál uzavrie, návštevníci budú požiadaní o jeho opustenie. V nedeľu ráno 30.8. o 06:00 sa festival oficiálne končí, areál je potrebné opustiť do 13:00.


Počas festivalu môžu návštevníci s platnou páskou (náramkom) otvorený areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia. Návštevníkovi bude pri každom vstupe a výstupe páska skontrolovaná bezpečnostným pracovníkom. Festivalový identifikačný náramok je neprenosný a počas festivalu si ho odporúčame nedávať z ruky dole, pretože pri jeho poškodení sa nemusíte dostať späť do festivalového areálu (identifikačný náramok dostanete na vstupe výmenou za vstupenku. Zakúpená vstupenka na festival sa nedá vrátiť ani vymeniť).


Pri vstupe a na ďalších miestach obdržia návštevníci letáčiky s mapkou areálu a časovým line-upom. Neďaleko bude aj Info-stánok, kde sa dozviete potrebné informácie alebo zakúpite reklamné predmety festivalu Skaly. V areáli bude k dispozícii záchranná služba (ich pozíciu si naštudujte na mapke).


Minulý rok sa na festivale objavili krádeže, ktorým bohužial nevieme úplne zabrániť. Prosíme vás, aby ste nám ich aj vy pomohli obmedziť a predísť tak nepríjemnému zážitku z festivalu.  Odporúčame vám nebrať nepotrebné cennosti na festival. Predídete tak ich potenciálnemu odcudzeniu. Keď už, cenné veci si noste pri sebe. Taktiež vás žiadame, aby ste nahlásili podozrivú osobu polícii, ak by ste boli svedkami krádeže.


Každý návštevník by si so sebou mal vziať občiansky preukaz, preukaz poistenca, peňažnú hotovosť, hygienické potreby, stan a spacák v prípade, že bude stanovať, opaľovacie krémy, pršiplášte, lieky. Na stanici prvej pomoci budú chladničky, do ktorých bude možné lieky odložiť, aby sa zachovali v chlade a dali používať podľa potreby. Veci, ktoré sú zakázané, sú uvedené v sekcii ZÁKAZY.

V prípade zrušenia festivalu sa zakúpené lístky presúvajú do ďalšieho roka.