Info

Všeobecné informácie


Festivalový areál sa otvorí v piatok 23. 8. o 14:00 a bude otvorený až do skončenia programu o 06:00.
V sobotu areál otvoríme o 10:00 a skončíme o 05:00. Po skončení programu sa festivalový areál uzavrie, návštevníci budú požiadaní o jeho opustenie. V nedeľu ráno 25.8. o 05:00 sa festival oficiálne končí.

Parkovanie a stanovanie je aj tento rok pod záštitou kempu, v ktorom festival prebieha, a preto všetky dôležité veci ohľadom ubytovania a samotného parkovania smerujte na Kemp Slnečné Skaly.


Počas festivalu môžu návštevníci s platnou páskou (náramkom) otvorený areál kedykoľvek opustiť a opäť sa vrátiť bez obmedzenia. Návštevníkovi bude pri každom vstupe a výstupe páska skontrolovaná bezpečnostným pracovníkom.
Festivalový identifikačný náramok je neprenosný a počas festivalu si ho odporúčame nedávať z ruky dole, pretože pri jeho poškodení sa nemusíte dostať späť do festivalového areálu (identifikačný náramok dostanete na vstupe výmenou za vstupenku. Zakúpená vstupenka na festival sa nedá vrátiť ani vymeniť, jedine v prípade, že bude festival zrušený.


V areáli bude dostupná zdravotná služba, info stánok. Mapu a Lineup nájdete online na našom webe.

V stánkoch bude možné platiť v hotovosti aj platobnými kartami.

Minulé roky sa na festivale objavili krádeže, ktorým bohužial nevieme úplne zabrániť. Prosíme vás, aby ste nám ich aj vy pomohli obmedziť a predísť tak nepríjemnému zážitku z festivalu.  Odporúčame vám nebrať nepotrebné cennosti na festival. Predídete tak ich potenciálnemu odcudzeniu. Keď už, cenné veci si noste pri sebe. Taktiež vás žiadame, aby ste nahlásili podozrivú osobu polícii, ak by ste boli svedkami krádeže.


Každý návštevník by si so sebou mal vziať občiansky preukaz, preukaz poistenca, peňažnú hotovosť, hygienické potreby, stan a spacák v prípade, že bude stanovať, opaľovacie krémy, pršiplášte, lieky. Na stanici prvej pomoci budú chladničky, do ktorých bude možné lieky odložiť, aby sa zachovali v chlade a dali používať podľa potreby. Veci, ktoré sú zakázané, sú uvedené v sekcii ZÁKAZY.

V prípade zrušenia festivalu sa zakúpené lístky presúvajú do ďalšieho roka.